zawartość koszyka (pusty)

ZWROT TOWARU

 

1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie na odległość, bez podania przyczyny,
w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki po wypełnieniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy. (FORMULARZ do pobrania poniżej).

2. Zwrot towaru jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Towar musi być zwracany w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.

3. Zwracany towar należy odsyłać razem z dowodem zakupu i wypełnionym formularzem zwrotu na adres ELMAX-HURT Żywicki S.J.
Ul. Orzeszkowej 15b 43-100 Tychy z dopiskiem elektryczny.pl - zwroty.

4. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone, w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zwrotu towaru, przelewem bankowym na rachunek wskazany przez klienta.

5. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

6. Koszt odesłania i pakowania towaru nie podlega zwrotowi.

7. Klient nie ma obowiązku podania przyczyny odstąpienia od umowy, jednak w celu poprawienia naszych usług prosimy o opisanie powodu zwrotu towaru
w formularzu.

8. Prawo do zwrotu nie przysługuje na towary:

a). opisane na stronie sklepu jako towary "na zamówienie",

b). kable i przewody cięte na zamówienie Kupującego (długości odcinków krótsze niż oryginalnie konfekcjonowane przez producenta).

 

 

FORMULARZ ZWROTU

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej na temat plików cookies