ELEKTRYCZNY GRZEJNIK KONWEKTOROWY T-17 PRO | 2000W THERMOVAL 5904302015296

+
szt
porównaj
Realizacja: Na zamówienie

OPIS PRODUKTU


Elektryczne grzejniki konwektorowe z serii Thermoval T-17 PRO to urządzenia konwektorowe, które można zamocować na ścianie. Zasysają powietrze od dołu i ogrzewają je za pomocą grzałki elektrycznej. Ciepłe powietrze unosi się i rozprowadza się po pokoju. Ponieważ grzejniki konwekcyjne szybko się nagrzewają, to najlepszy sposób na dogrzanie pomieszczenia w sytuacji, kiedy temperatura nagle spadła, gdy chcesz poczuć miłe ciepło w ciągu kilkunastu minut. Chociaż grzejnik nie nagrzewa się do wysokich temperatur, a powietrze, które na zasadzie konwekcji wydobywa się przez ażurową obudowę, nie jest gorące, to jednak efekty grzania Thermoval T-17 PRO są właściwie natychmiastowe.

Kaloryfer konwektorowy Thermoval T-17 PRO jest lekki, niewielki, więc nie sprawia problemów przy montażu. Jasna, prosta obudowa odporna na korozję zapewnia estetyczny wygląd grzejnika i tym samym wnętrza, w którym jest on zamontowany. Urządzenie należy jedynie przetrzeć z powierzchniowych zanieczyszczeń i kurzu.


Energooszczędny grzejnik Thermoval T17

Nowoczesne grzejniki elektryczne z serii Thermoval T17 wyposażone zostały w wydajne grzałki z termostatem. Powietrze, które zasysane jest od dołu, ogrzewa się, a następnie szybko rozchodzi się po wnętrzu. Grzejnik nie działa, jeśli temperatura otoczenia wzrosła do poziomu określonego przez użytkownika, a włącza się, kiedy pomieszczenie się ochłodzi. Konwektorowy grzejnik nie przegrzewa się i nie czerpie energii elektrycznej przez cały czas. Warto jednak pamiętać o tym, by dobrać grzejnik do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Jeśli w Twoim domu bywa chłodno, a nie chcesz inwestować w skomplikowany system grzewczy, wybierz grzejnik Thermoval T17. To sposób, by szybko i niedrogo dogrzać wnętrze. Grzejniki Thermoval T17 należą do serii urządzeń o zróżnicowanej mocy. Można je zamontować w pokoju, łazience, kuchni, pomieszczeniu gospodarczym i w domku letniskowym.


      CHARATKERYSTYKA: 

 • Grzejnik serii T17 PRO z grzałką krytą, niskotemperaturową (bagnetowa z radiatorem), to nowoczesne i niezawodne rozwiązanie przystosowane do instalacji we wszystkich rodzajach pomieszczeń z obiektami użyteczności publicznej włącznie.
 • Grzejnik wyposażony został w bezpieczną, niskotemperaturową i bardzo efektywną, grzałkę z radiatorem aluminiowym typu X.
 • W procesie grzania wykorzystuje zjawisko konwekcji powietrza.
 • Wykonany jest z grubej [0,9 mm], tłoczonej blachy stalowej powlekanej powłoką antykorozyjną i lakierem piecowym odpornym na wilgotność i wysokie temperatury.
 • Kształt obudowy odznacza się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną.
 • Posiada przełącznik włącz/wyłącz, a nad właściwą pracą urządzenia czuwa termostat bimetalowy umożliwiający ustawienie różnych nastaw temperatury.
 • Z termostatem współpracuje czujnik temperatury otaczającego powietrza, typu kapilara.
 • Grzejnik został zaprojektowany z przeznaczeniem do w każdym rodzaju pomieszczenia z pomieszczeniami o podwyższonej wilgotności włącznie.
 • Posiada mechaniczny wyłącznik sieciowy i bezpiecznik termiczny.
 • Sterowanie za pomocą pokrętła nastawnego w zakresie temperatury powietrza od +5 do +35°C, histereza: 1,0°C.
 • Temperatura otoczenia od 0 do +35°C.


  DANE TECHNICZNE:

  Przeznaczenie

  ogrzewanie pomieszczeń

  Zastosowanie

  wewnątrz budynków

  Instalacja

  wolnostojący

  Instalacja

  na ścianie

  Napięcie zasilania [V]

  230 / 50 Hz

  Moc grzałki [ W ]

  2000

  Wymiary wys./szer./gł. [ mm ]

  400/750/60

  Przewód zasilający, długość [ m ]

  1.8

  Przewód zasilający

  zakończony wtyczką

  Element grzejny

  grzałka niskotemperaturowa

  Stopień ochrony

  IP24

  Klasa ochrony

  II

  Gwarancja podstawowa

  2 lata

  Gwarancja na element grzejny

  5 lat

  Materiał obudowy

  stal lakierowana proszkowo

  Kolor obudowy

  biały

  Wyposażenie dodatkowe

  nóżki + mocowania ścienne

  Rodzaj sterowania

  manualny z pokrętłem nastawnym

  Praca na podstawie parametru

  odczytu temperatury

  Wyposażony w czujniki

  bimetalowy, wewnętrzny

  Funkcja

  przeciwzamrożeniowa


Zapytaj o wycenę