GNIAZDA I WTYKI

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

GNIAZDA I WTYKI

Oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości gniazda i wtyczki siłowe. Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi odpowiednio dobrany model, aby zapewnić jak najwyższą funkcjonalność i niezawodność.

Gniazda siłowe – od najlepszych producentów

W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości gniazda i wtyki siłowe produkowane przez TAREL. W ofercie dostępne między innymi gniazda stałe, hermetyczne oraz przenośne.

Gniazda i wtyczki siłowe w sklepie elektryczny.pl

Wtyki siłowe z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesności, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Posiadamy różne modele (przenośne, kątowe, odbiornikowe i inne), przeznaczone do różnych zastosowań. Służymy również fachowym doradztwem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii, a także do obejrzenia innych produktów z kategorii osprzęt do kabli.

Czym są wtyczki i gniazda siłowe?

Wtyczki i gniazda siłowe wykorzystuje się w instalacjach prądu trójfazowego, gwarantują nam dostęp do energii o napięciu 400 V. Zarówno wtyczki jak i gniazda elektryczne powinny cechować się niezawodnością oraz długim okresem eksploatacji.

Wtyczki i gniazda siłowe - zastosowanie

  • place budowy
  • zakłady przemysłowe
producenci
producenci
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij