LATARKI

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

LATARKI

Oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości latarki – w tym latarki czołowe, kieszonkowe i szperacze. Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi odpowiednio dobrany model, aby zapewnić jak najwyższą funkcjonalność i niezawodność.

Latarka – kupuj od najlepszych producentów

W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości latarki  produkowane przez BRENNENSTUHL, GP BATTERY czy MACTRONIC.

Latarka w sklepie elektryczny.pl

Latarki z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesności, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Posiadamy różne latarki – o różnej barwie światła i klasie ochrony, przeznaczone do różnych zastosowań. Służymy również fachowym doradztwem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii, a także do obejrzenia innych produktów z kategorii oświetlenie.

Latarki – podział

Latarka to rodzaj lampy elektrycznej, która emituje światło punktowe. Pośród nich można wyróżnić:

  • Latarki EDC – od skrótu „every day carry” – „do codziennego użytku”. Najbardziej powszechna grupa latarek, skierowana do najszerszego grona odbiorców. Latarka niewielkich wymiarów - swobodnie mieszcząca się w dłoni, kieszeni czy plecaku. Zasilana bateriami lub pojedynczymi akumulatorami litowo-jonowymi.
  • Latarki turystyczne i survivalowe – stosowane na wycieczkach, obozach harcerskich, wyprawach pod namiot. Ich zaletą jest wydajność – długi czas pracy na jednym zestawie baterii oraz możliwość ustawienia trybów jasności.
  • Latarki taktyczne – używane przez służby mundurowe. Posiadają możliwość montażu na broni oraz są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne.
  • Latarki czołowe – mają szerokie zastosowanie ze względu na komfort użytkowania. Mają kilka trybów pracy.

Latarka a żarówka

W latarkach stosuje się zazwyczaj żarówki kryptonowe, diody LED lub świetlówki.