logo
zawartość koszyka (pusty)

 

przelewy

PATCH CORD MM LC-ST DUPLEX 62,5/125 1m. ALANTEC

+
szt
DOKUMENTY DO POBRANIA:
   Karta produktu

OPIS PRODUKTU


 

 Patchcord światłowodowy jednomodowy (SM 62,5/125) duplex z złączem LC/PC-ST o długości 1 metra. 

 

DANE TECHNICZNE

 

Rodzaj:  Patchcord MM OM1 62,5/125
Długość:  1 metr
SC/PC: IL [dB]:  <0,60
ST/PC: IL [dB]:  <0,60
Kolor:  niebieski

 

Produkty powiązane

Opinie klientów

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij