Wybierz kategorię

PRZEDŁUŻACZE I ROZGAŁĘŹNIKI

GNIAZDA I WTYKI DO PRZEDŁUŻACZY
ROZGAŁĘŹNIKI
PRZEDŁUŻACZE ZWYKŁE
PRZEDŁUŻACZE BĘBNOWE

Przedłużacze i przewody elektryczne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przedłużaczy i przewodów elektrycznych. Asortyment naszego sklepu składa się z gniazd przenośnych i wtyków do przedłużaczy, rozgałęźników, przewodów konfekcjonowanych oraz przedłużaczy – zwykłych (również zwijanych i ogrodowych) oraz bębnowych (pomarańczowych lub czarnych).

Oferta naszego sklepu z artykułami elektrycznymi obejmuje również różnego rodzaju przewody elektryczne, kable i przedłużacze, elementy automatyki, osprzęt elektroinstalacyjny, a także źródła zasilania oraz oświetlenia. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, objęte gwarancją i pochodzą od sprawdzonych producentów.


Oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości przedłużacze i rozgałęźniki. Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi odpowiednio dobrany model, aby zapewnić jak najwyższą funkcjonalność i niezawodność.

Przedłużacz – kupuj sprawdzone produkty

W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości przedłużacze i rozgałęźniki produkowane przez ABEX, ACAR, AEP, BRENNENSTUHL, ELGOTECH, GTV, PAWBOL, PCE, SCHNEIDER ELECTRIC czy TAREL.

Przedłużacze i rozgałęźniki w sklepie elektryczny.pl

Przedłużacze z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesności, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Posiadamy różne przedłużacze – w tym przedłużacze bębnowe, przeznaczone do różnych zastosowań. Służymy również fachowym doradztwem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii.

Przedłużacz to odcinek przewodu elektrycznego, który służy do zwiększenia zasięgu przewodu, pomiędzy gniazdem sieci elektrycznej, a urządzeniem pobierającym prąd.

Przedłużacze – rodzaje

  • przedłużacz bębnowy – wykorzystywane często na budowie, cechują się długością, wysoką klasą zabezpieczenia i zjawiskami atmosferycznymi
  • przedłużacz ogrodowy – używany w ogrodzie do podłączenia kosiarki lub innych sprzętów.
  • przedłużacz domowy – używane na co dzień w biurach, mieszkaniach. Odradza się używania ich na zewnątrz czy w miejscach wilgotnych o dużych wahaniach temperatury.

Przedłużacze różnią się od siebie:

  • liczbą gniazd
  • długością przewodu
  • klasą szczelności IP
  • izolacją przewodu
  • wymiarem przewodu
  • obecnością uziemienia
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij