CZUJNIKI RUCHU

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

CZUJNIKI RUCHU

U nas mogą Państwo nabyć czujniki ruchu, które stosuje się nie tylko do sterowania oświetleniem. Przygotowaliśmy szeroki asortyment czujników ruchu wykorzystywanych w nowoczesnych systemach alarmowych. Innowacyjne rozwiązanie technologiczne sprawiają, że czujki skutecznie i precyzyjnie wykrywają ruch, nawet w trudnych warunkach, a ryzyko fałszywych alarmów jest minimalne. Dzięki specjalnym systemom oferowane przez nas czujniki nie reagują np. na małe zwierzęta czy inne elementy, które mogłyby wywołać fałszywy alarm. Oferowane czujniki ruchu pochodzą od znanych producentów, są niezawodne, funkcjonalne, a do tego estetyczne, dzięki czemu dopasują je Państwo do każdego wnętrza. Wyróżniają się ponadto doskonałą czułością i odpornością na różnego typu zakłócenia.

Czujki, które oferujemy, sprawdzają się w systemach alarmowych wielu obiektów, mogą również być wykorzystywane do rożnych funkcji automatyki budynkowej, jak zapalanie światła lub otwieranie i zamykanie drzwi. Oferujemy wiele modeli najwyższej jakości, wśród których z pewnością znajdą Państwo czujnik odpowiedni dla swoich potrzeb.

producenci
producenci
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij