CZUJNIKI RUCHU

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

CZUJNIKI RUCHU

Oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości czujniki ruchu. Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi odpowiednio dobrany model, aby zapewnić jak najwyższą funkcjonalność i niezawodność.

Czujniki ruchu – od najlepszych producentów

W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości czujniki ruchu takich producentów jak RENNENSTUHL, F & F, LŁ i ORNO.

Czujniki ruchu w sklepie elektryczny.pl

Czujniki ruchu z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesności, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Posiadamy różne modele, służymy również fachowym doradztwem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii, a także do obejrzenia innych produktów z kategorii automatyki.

 

Jak działają czujniki ruchu?

Czujniki ruchu służą do automatyzacji sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi. Najczęściej spotykane są czujniki, w których element wykrywający ruch działa na podczerwień lub mikrofale. Czujniki z wykorzystaniem podczerwieni nazywane są pasywnymi, natomiast czujniki na mikrofale aktywnymi. Urządzenia te można montować zarówno na ścianach, jak i na suficie. Często posiadają możliwość regulacji takich parametrów jak: czas świecenia, czułość natężenia światła, czy zasięg wykrywania ruchu.

Czujniki ruchu - zastosowanie

Czujniku ruchu stosuje się również w systemach alarmowych, czyli w momencie wykrycia obecności człowieka oświetlenie zostaje włączone.

Czujniki ruchu - zalety

  • zwiększają bezpieczeństwo
  • wygoda, światło zapala się samoistnie
  • oszczędność energii – automatyczne wyłączania po upływie wskazanego czasu
producenci
producenci
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij