ELEKTRYCZNY GRZEJNIK KONWEKTOROWY T-17 PRO | 1000W THERMOVAL 5904302015289

+
szt
porównaj
Realizacja: Natychmiast

OPIS PRODUKTU


Elektryczne grzejniki konwektorowe z serii Thermoval T-17 PRO to urządzenia konwektorowe, które można zamocować na ścianie. Zasysają powietrze od dołu i ogrzewają je za pomocą grzałki elektrycznej. Ciepłe powietrze unosi się i rozprowadza się po pokoju. Ponieważ grzejniki konwekcyjne szybko się nagrzewają, to najlepszy sposób na dogrzanie pomieszczenia w sytuacji, kiedy temperatura nagle spadła, gdy chcesz poczuć miłe ciepło w ciągu kilkunastu minut. Chociaż grzejnik nie nagrzewa się do wysokich temperatur, a powietrze, które na zasadzie konwekcji wydobywa się przez ażurową obudowę, nie jest gorące, to jednak efekty grzania Thermoval T-17 PRO są właściwie natychmiastowe.

Kaloryfer konwektorowy Thermoval T-17 PRO jest lekki, niewielki, więc nie sprawia problemów przy montażu. Jasna, prosta obudowa odporna na korozję zapewnia estetyczny wygląd grzejnika i tym samym wnętrza, w którym jest on zamontowany. Urządzenie należy jedynie przetrzeć z powierzchniowych zanieczyszczeń i kurzu.

Energooszczędny grzejnik Thermoval T17

Nowoczesne grzejniki elektryczne z serii Thermoval T17 wyposażone zostały w wydajne grzałki z termostatem. Powietrze, które zasysane jest od dołu, ogrzewa się, a następnie szybko rozchodzi się po wnętrzu. Grzejnik nie działa, jeśli temperatura otoczenia wzrosła do poziomu określonego przez użytkownika, a włącza się, kiedy pomieszczenie się ochłodzi. Konwektorowy grzejnik nie przegrzewa się i nie czerpie energii elektrycznej przez cały czas. Warto jednak pamiętać o tym, by dobrać grzejnik do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Jeśli w Twoim domu bywa chłodno, a nie chcesz inwestować w skomplikowany system grzewczy, wybierz grzejnik Thermoval T17. To sposób, by szybko i niedrogo dogrzać wnętrze. Grzejniki Thermoval T17 należą do serii urządzeń o zróżnicowanej mocy. Można je zamontować w pokoju, łazience, kuchni, pomieszczeniu gospodarczym i w domku letniskowym.      CHARAKTERYSTYKA:

  • Elektryczny grzejnik konwektorowy serii T-17 PRO z grzałką krytą, niskotemperaturową (bagnetowa z radiatorem), to nowoczesne i niezawodne rozwiązanie przystosowane do instalacji we wszystkich rodzajach pomieszczeń z obiektami użyteczności publicznej włącznie.
  • Grzejnik wyposażony został w bezpieczną, niskotemperaturową i bardzo efektywną, grzałkę z radiatorem aluminiowym typu X.
  • W procesie grzania wykorzystuje zjawisko konwekcji powietrza.
  • Wykonany jest z grubej [0,9 mm], tłoczonej blachy stalowej powlekanej powłoką antykorozyjną i lakierem piecowym odpornym na wilgotność i wysokie temperatury.
  • Posiada przełącznik włącz/wyłącz, a nad właściwą pracą urządzenia czuwa termostat bimetalowy umożliwiający ustawienie różnych nastaw temperatury.
  • Z termostatem współpracuje czujnik temperatury otaczającego powietrza, typu kapilara
  • Grzejnik został zaprojektowany z przeznaczeniem do w każdym rodzaju pomieszczenia z pomieszczeniami o podwyższonej wilgotności włącznie.Zapytaj o wycenę