Wybierz kategorię

Hager Ready – aplikacja wspierająca instalatorów!


Hager Ready to pomyslowa aplikacja przygotowana, by ułatwić pracę instalatorom. Za pomocą smartfona lub tableta możesz zaplanować i przygotować dokumentację małych rozdzielnic. Aplikacja sama sprawdzi zgodności z normami – dlatego nie musisz bać się o błędy i kilkukrotne weryfikowanie wymagań! Co więcej – swoją pracę możesz łatwo udostępnić pracownikom jeśli nadzorujesz projekty budowlane i instalatorskie. Hager Ready umożliwia również sprawdzanie katalogów w formie elektronicznej, a także oferuje specjalną stronę wsparcia technicznego. Dzięki niej w łatwy sposób uzyskasz dostęp do narzędzi i informacji, które aktualnie potrzebujesz będąc na miejscu pracy lub projektując instalacje w zaciszu swego warsztatu.Sprawdź stronę Hager Ready

 Co o aplikacji Hager Ready mówią jej twórcy?

„Przy tworzeniu nowej, udoskonalonej aplikacji Hager Ready wsłuchaliśmy się w opinie isugestie instalatorów. Elektrycy podczas realizacji swoich projektów potrzebują usługi łączącej informacje, porady oraz wsparcie. Najlepiej szybkiej i kompleksowej. Aplikacja Hager Ready taka właśnie jest. Bez względu na to, czy chodzi o rozwiązanie problemu technicznego czy wyszukanie najbardziej odpowiedniego produktu w zintegrowanym e-katalogu, instalatorzy mogą polegać w swojej pracy na aplikacji Hager Ready. W ten sposób zaoszczędzą czas i podniosą swoją wydajność. Aplikacja oferuje bowiem łatwy dostęp do wszystkich wymogów technicznych i narzędzi konfiguracji – jest absolutnie niezbędna dla wykonawców, którzy pragną iść z duchem czasu”.

ŻARÓWKA LED G53 12V 12W=69W 3000K 120* ES111 GTV

72.57 zł brutto
28.17 zł brutto

KUP TERAZ

Dostępne: 1  Szt.

WYPRZEDAŻ

UCHWYT METALOWY DO ŚWIETLÓWEK LINIOWYCH T5 G5 NARVA

1.32 zł brutto
0.37 zł brutto

KUP TERAZ

Dostępne: 26  Szt.
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij