PRASKI I ZACISKARKI

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

PRASKI I ZACISKARKI

Oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości zaciskarki kablowe. Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi odpowiednio dobrany model, aby zapewnić jak najwyższą funkcjonalność i niezawodność.

Zaciskarka – kupuj sprawdzone produkty

W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości zaciskarki kablowe produkowane przez ERGOM, GTV czy MULTIPROJECT.

Zaciskarki kablowe w sklepie elektryczny.pl

Zaciskarki kablowe z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesności, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Posiadamy różne praski kablowe, przeznaczone do różnych zastosowań. Służymy również fachowym doradztwem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii, a także do obejrzenia innych produktów z kategorii narzędzia.

Zaciskarki kablowe zwane również praskami to jedno z podstawowych narzędzi w wyposażeniu każdego elektryka. Urządzenie służy do zaprasowania – zaciskania końcówek przewodów i kabli.

Zaciskarka kablowa – podział

Praski do kabli można podzielić na:

  • ręczne
  • hydrauliczne
  • elektryczne

Praski ręczne to najprostszy rodzaj zaciskarki, wykorzystują do działania tylko siłę rąk. W przypadku grubszych kabli oraz czynności wymagających większej precyzji zaleca się sięgnąć po praski zaciskarki mechaniczne.

Zapytaj o wycenę