SUFITOWE

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

SUFITOWE

Oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości oprawy sufitowe – halogenowe, LED i hermetyczne. Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi odpowiednio dobrany model, aby zapewnić jak najwyższą funkcjonalność i niezawodność.

Oprawa oświetleniowa – kupuj sprawdzone produkty

W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości oprawy produkowane przez CANDELUX, KANLUX, LEDVANCE, LENA LIGHTING, PAWBOL czy PHILIPS LIGHTING.

Oprawy halogenowe, hermetyczne i LED w sklepie elektryczny.pl

Oprawy z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesności, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Posiadamy różne oprawy – w tym oprawy halogenowe, hermetyczne oraz LED, przeznaczone do różnych zastosowań. Służymy również fachowym doradztwem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii.

Oprawy halogenowe i LED – rodzaje

Oprawy halogenowe są dostępne w dwóch rodzajach – stałe i ruchome.

Oprawa oświetleniowa stała nie posiada ruchomego pierścienia wewnętrznego. Oznacza to, że źródło światła może być skierowanie wyłącznie w jednym kierunku.

Oprawa oświetleniowa ruchoma posiada pierścień wewnętrzny, który można skierować w dowolną stronę. Takie rozwiązanie jest odpowiednie, gdy ilość źródeł światła na suficie nie jest wystarczająca, a chcemy równomiernie oświetlić całe wnętrze.

producenci
producenci
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij