TAŚMY IZOLACYJNE

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

TAŚMY IZOLACYJNE

Oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości taśmy izolacyjne. Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi odpowiednio dobrany model, aby zapewnić jak najwyższą funkcjonalność i niezawodność.

Taśma izolacyjna – kupuj sprawdzone produkty

W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości taśmy izolacyjne klasy PREMIUM.

Taśmy izolacyjne w sklepie elektryczny.pl

Taśmy izolacyjne z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Posiadamy różne taśmy elektroizolacyjne – o różnym kolorze i długości, przeznaczone do różnych zastosowań. Służymy również fachowym doradztwem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii.

Taśma izolacyjna – rodzaje

Mimo tego, że taśmy izolacyjne wyglądają bardzo podobnie, trzeba wziąć pod uwagę to, że mają różne właściwości. Wszystko zależy od tego z jakiego materiału dana taśma izolacyjna została wykonana, oraz jakie ma przeznaczenie.

  • Taśma izolacyjna PCV służy do izolowania przewodów, do ich wiązkowania i oznaczania. Tego typu taśmy izolacyjne są bardzo elastyczne i charakteryzują się dużą przyczepnością.
  • Taśma izolacyjna samowulkanizacyjna pozwala na szybkie naprawienie produktów wykonanych z tworzyw sztucznych oraz gumowych np. osłona kabla elektrycznego. Taśma samowulkanizacyjna nie posada masy klejącej, działa na zasadzie samospojenia ze sobą nawinięć taśmy, szybko działa i tworzy spójną warstwę z oklejanym produktem.
  • Taśma izolacyjna tkaninowa to zupełnie inny rodzaj taśmy, która dzieli się na taśmę gładką lub z meszkiem. Ta pierwsza stosowana jest do tworzenia i renowacji wiązek elektrycznych narażonych na zmienne warunki atmosferyczne. Taśma izolacyjna tkaninowa z meszkiem, służy do wiązania zespołów przewodów. Posiada takie właściwości jak wygłuszanie hałasu, odporność na ścieranie oraz solidność wiązania, jednocześnie nie wpływając na elastyczność przewodów.
producenci
producenci
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij