VECTOR II ROZDZIELNICA HERMETYCZNA NATYNKOWA (1x6) IP65 VE106L HAGER

+
Szt.
Realizacja: WYSYŁKA W 24h
odbior
kontakt
DOKUMENTY DO POBRANIA:
   Karta produktu
   hager_VE106L_karta_katalogowa.pdf

OPIS PRODUKTURozdzielnice  VECTOR to wykonane z termoutwardzalnego tworzywa sztucznego obudowy przeznaczone do ochrony aparatów i instalacji, stosowane w halach przemysłowych, garażach, myjniach samochodowych, piwnicach, a także do ochrony urządzeń montowanych zewnętrznie. Seria ta dzieli się według zastosowań, a mianowicie do montażu wewnętrznego stosuje się podserię VECTOR II, natomiast do montażu zewnętrznego VECTOR OUTDOOR (długotrwała odporność na działanie promieniowania UV).

Uniwersalna płyta przepustowa oraz osłona wyprowadzenia przewodów nadaje możliwość zastosowania kablowych kanałów przepustowych tehalit LF60090 i LF60110.

Rozdzielnice natynkowe do wykorzystania w pomieszczeniach oraz w miejscach zewnętrznych zadaszonych. W zabudowie wewnętrznej jest możliwość zabudowania płyt montażowych oraz rusztu montażowego pod aparaturę modułową. Wraz z rozdzielnicą fabrycznie dostarczane 4 nakładki do mocowania na ścianie. 

 

DANE TECHNICZNE

 

ilość modułów:  6
ilość modułów w rzędzie:  6
ilość rzędów:  1
zacisk N:  tak
zacisk PE:  tak
stopień ochrony:  IP65
temperatura pracy[°C]:  -
ciężar [g]:   
szerokość[mm]:  165
wysokość[mm]:  190
głębokość[mm]:  113
montaż:  natynkowy

 

Opinie klientów

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij