logo_ek

elektroklub baner 960x440

        

PROGRAM ELEKTROKLUB


Poznaj ELEKTROKLUB: wyjątkowy, prosty i zasobny program motywacyjno- lojalnościowy dla elektryków i firm instalacyjnych z branży elektrotechnicznej. Dlaczego warto? Przede wszystkim to szybka rejestracja, przejrzyste zasady i atrakcyjne profity! Poza tym to nic nie kosztuje, ponieważ rejestracja i uczestnictwo w programie jest zupełnie bezpłatne. Podczas standardowych zakupów nie musisz o niczym pamiętać, a punkty same się sumują i są przeliczane na nagrody. Z kolei Twoje konto i katalog nagród w Programie ELEKTROKLUB są dostępne online 24h, więc w każdej chwili możesz sprawdzić stan swojego konta i wybrać nagrodę, która zostanie wysłana na podany przez Ciebie adres- oczywiście również bezpłatnie!

 

elmax_elektroklub_elmax-hurt_tychy_PROGRAM_PARTNERSKI-1

 

Kto może przystąpić do Programu?


Uczestnikiem Programu może być osoba, która prowadzi działalność gospodarczą w branży elektrycznej lub elektroinstalacyjnej. Co najważniejsze rejestracja i udział w programie są całkowicie bezpłatne! Dodatkowo uczestnictwo w innych programach lojalnościowych nie wpływa na uczestnictwo w Programie Elektroklub. Warto się zarejsterować ponieważ w momencie gdy stajesz się Uczestnikiem ELEKTROKLUBU otrzymujesz punkty w zamian za wykonywanie swoich codziennych obowiązków związanych z pracą elektroinstalatora, czyli zakupy artykułów elektrycznych w hurtowniach partnerskich programu. Punkty możesz wymieniać na wspaniałe nagrody rzeczowe, doładowania karty płatniczej, zyskujesz dostęp do fachowej, branżowej wiedzy i szkoleń technicznych. Co więcej, każde szkolenie on-line w którym weźmiesz udział również jest dodatkowo punktowane! Podsumowując- ELEKTROKLUB to same korzyści!

 

CO ZYSKUJESZ BĘDĄC CZŁONKIEM ELEKTROKLUBU?


Nagrody rzeczowe, pieniężne, vouchery na atrakcje i fachowa wiedza… Bądź najlepszy w swoim fachu i czerp z tego najwięcej korzyści!

 

Nagrody mogą zamawiać tylko zalogowani Uczestnicy Programu za pośrednictwem strony www Programu, dlatego tak ważna jest rejestracja! Później uczestnik, jak do tej pory robi już tylko zakupy, a punkty same wpadają na jego konto.  W celu zamówienia nagrody należy posiadać odpowiednią liczbę punktów, czyli równą lub większą od liczby punktów należnych za daną nagrodę. W celu złożenia Zamówienia należy wejść w zakładkę „Nagrody” i wybrać odpowiednią z bogatego katalogu na stronie www. 

 

Jak zbierać punkty po zarejestrowaniu się w Programie?


Po zarejestrowaniu w programie Uczestnik otrzymuje punkty w zamian za zakupy  asortymentu marki Philips, Schneider Electric i NKT objętego programem, które są dokonywane w punkcie sprzedaży, który jest partnerem Programu. Zdobyte punkty są naliczane automatycznie, uczestnik nie musi się nigdzie logować ani pamiętać o okazaniu karty członkowskiej czy innym sposobie identyfikacji. Co ważne, aby punkty były naliczane dokument zakupu musi być wystawiony na takie same dane kontrahenta jak dane podane przy rejetracji do Programu. Punkty zbierasz robiąc zakupy produktów objętych Programem, ich lista wraz z wartościami punktowymi, jakie możesz otrzymać za ich zakup, dostępna jest tutaj. Dodatkowo premiowany jest punktami udział w szkoleniach, które znajdują się w zakładce www.elektroklub.pl/szkoleniatmp oraz udział w różnego rodzaju akcjach dodatkowych. 

 

Na co można przeznaczyć zebrane punkty?


Zebrane punkty można wymieniać na wspaniałe nagordy rzeczowe i doładowania karty płatnicznej! Ponadto rejestracja w Programie uprawnia do dostępu fachowej wiedzy poprzez stronę Programu i do szkoleń (za które również naliczane są punkty!). Katalog nagród rzeczowych jest niezwykle bogaty i zawiera rozmaite artykuły, od drobnych akcesoriów po wysokiej jakości sprzęt, a także vouchery na atrakcje, spa i wycieczki. Punkty można także przeznaczyć na zasilenie karty płatnicznej w środki pieniężne! Nagrody sa wydawane w terminie maksymalnie 14 dni, a koszt dostawy pokrywa Organizator.

katalog nagrod

 

nagrody_elektroklub

Zapytaj o wycenę