INSTALACYJNE JEDNOŻYŁOWE

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

INSTALACYJNE JEDNOŻYŁOWE

Oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości kable instalacyjne jednożyłowe. Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi odpowiednio dobrany model, aby zapewnić jak najwyższą funkcjonalność i niezawodność.

Przewód linka – od najlepszych producentów

W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości kable jednożyłowe produkowane przez najlepszych producentów HELUKABEL oraz TELE-FONIKA.

Przewody jednożyłowe giętkie w sklepie elektryczny.pl

Kable giętkie (linki) z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesności, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Posiadamy różne modele, przeznaczone do różnych zastosowań. Służymy również fachowym doradztwem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii, a także do obejrzenia innych produktów z kategorii kable i przewody.

Czym jest przewód elektryczny?

Przewód elektryczny jest częścią obwodu, która służy do przeprowadzenia prądu elektrycznego. Może przyjąć formę linki, szynoprzewodu, bądź drutu, w którym znajduje się żyła przewodząca prąd - wykonana z aluminium lub z miedzi. Przewód elektryczny może, ale nie musi posiadać izolacji. Ponadto przewody wykorzystywane są do układania tylko w pomieszczeniach, w przeciwieńskie do kabli elektrycznych.

Przewody jednożyłowe - podział

  • DY (drut),
  • LGY ( przewód linka) miedziane

Instalacje jednożyłowe - zastosowanie

Przewody jednożyłowe są przeznaczone do zastosowań wewnętrznych podczas układania na stałe w pomieszczeniach suchych, w instalacjach narażonych na drgania oraz w miejscach, gdzie warunki wymagają wielokrotnego zginania przewodu oraz do połączeń ruchomych elementów wewnątrz maszyn i aparatów.