LICZNIKI ZUŻYCIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

LICZNIKI ZUŻYCIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości liczniki zużycia energii elektrycznej – w tym liczniki trójfazowe. Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi odpowiednio dobrany model, aby zapewnić jak najwyższą funkcjonalność i niezawodność.

Licznik elektryczny – kupuj od najlepszych producentów

W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości liczniki elektryczne  produkowane przez AEP, F & F, KANLUX czy ORNO.

Liczniki trójfazowy i jednofazowy w sklepie elektryczny.pl

Liczniki zużycia energii elektrycznej z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesności, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Posiadamy różne liczniki – także liczniki trójfazowe, przeznaczone do różnych zastosowań. Służymy również fachowym doradztwem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii.

Czym jest licznik elektryczny?

Licznik zużycia energii elektrycznej to przyrząd, którego zadaniem jest pomiar ilości przepływu energii elektrycznej. Jego wynik stanowi podstawę do rozliczenia między dostawcą energii, a odbiorcą. Każdy licznik posiada własny numer seryjny.

Licznik zużycia energii elektrycznej – rodzaje

  • Licznik indukcyjny – posiada aluminiową tarczę, która porusza się według zużycia energii – im większe zużycie tym szybciej się porusza. Jednostką energii elektrycznej jest kilowatogodzina.
  • Licznik elektroniczny zwany również cyfrowym, informuje o stanie zużytej energii za pomocą ekranu ciekłokrystalicznego. Jego zaletą jest możliwość odczytu stanu licznika przez dostawcę energii elektrycznej zdalnie – poprzez drogę radiową. Ten typ licznika wykorzystuje układy scalone, które pod wpływem przepływającego prądu i przyłożonego napięcia generują impulsy – w proporcjonalnej ilości do pobranej energii elektrycznej.
Zapytaj o wycenę