BUDOWLANE

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

BUDOWLANE

Oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości rozdzielnice budowlane. Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi odpowiednio dobrany model, aby zapewnić jak najwyższą funkcjonalność i niezawodność.

Rozdzielnia budowlana – erbetka

W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości rozdzielnice budowlane niezbędne na każdej budowie.

Rozdzielnice budowlane w sklepie elektryczny.pl

Erbetki z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesności, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Posiadamy różne modele i służymy fachowym doradztwem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii, a także do obejrzenia innych produktów niezbędnych na budowie.

Czym jest rozdzielnia budowlana?

Rozdzielnia budowlana tak zwana erbetka to element sieci elektrycznej, która zawiera urządzenia i podzespoły, służące do łączenia, przerywania oraz rozdziału obwodów elektrycznych i ich kombinacji, najczęściej w połączeniu z urządzeniami:

  • sterowniczymi np. przekaźnikami
  • ochronnymi np. bezpiecznikami elektrycznymi
  • pomiarowymi np. licznikami elektrycznymi
  • redukcyjnymi np. regulatorem

Rodzielnica budowlana (erbetka) - zastosowanie i zawartość

  • głównym zadaniem erbetki jest dostarczenie zasilania urządzeniom na budowie, nie może więc w niej zabraknąć gniazda jednofazowego i trójfazowego
  • erbetka jest wyposażona w odpowiednie zabezpieczenia tj. wyłączniki nadmiarowo-prądowe i w wielu przypadkach wyłączniki różnicowoprądowe
Zapytaj o wycenę